BIOGRAPHY - Zoey Francis Thompson Deutch

11. srpna 2014 v 18:30 | © deutch-zoey
♦ DATUM NAROZENÍ: 10. listopadu 1994
♦ VĚK: 19 let
♦ CELÉ JMÉNO: Zoey Francis Thompson Deutch
♦ MÍSTO NAROZENÍ: Los Angeles, Kalifornie, USA
♦ ZNAMENÍ: štír
♦ VÝŠKA: 163 cm
♦ VÁHA: 55 kg
♦ NÁRODNOST: americká
♦ NÁBOŽENSTVÍ: židovské

Zoey Deutch je americká herečka, která se narodila 10. listopadu v roce 1994 ve známém městě Los Angeles. Pochází z herecké rodiny, její matka je známá herečka Lea Thompsonová a její otec je režisér Howard Deutch. Má starší sestru Madelyn, která se taktéž věnuje herectví. Je ve vztahu s hercem Avanem Jogiou, který hraje v seriálu Twisted.
Jako malá vyrůstala se spoustou domácích mazlíčků včetně 6 psů, koček, afrického šedého papouška i několika koní.
Zoey je výborná tanečnice, jako dítě vynikala v baletu i v soutěžích v jazzu. Chodila na uměleckou školu v Los Angeles se zaměřením na divadlo, po střední škole odešla studovat na Oakvood.
Její první opravdová role byla ve filmu Starostka z cukrárny, kde si zahrála po boku své matky. Zahrála si také v seriálu Disney - Sladký život na moři roli Mayi.
V roce 2011 získala roli v seriálu Ringer, kde si zahrála po boku Sarah Michelle Gellar její nevlastní dceru. Proslavila se také rolí v oblíbeném seriálu Nádherné Bytosti, ale jejím největším dnešním úspěchem je role ve filmu Vampýrská akademie. Zahrála si tam hlavní roli po boku Lucy Fry a Danila Kozlovského.
Zoey velice podporuje organizaci Corazon De Vida Orphanage, sirotčinec v Tijuaně. O jejím životě se toho hodně dozvídáme přes její účty na Twitteru či Instagramu, kde často zveřejňuje své osobní fotky.


Source: wikipedia, PŘELOŽENO ADMINKOU TOHOTO BLOGU. ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama